greenGO Michał Zgorzyński

Oferujemy kompleksowe, wielobranżowe usługi projektowe w pełnym zakresie inwestycyjnym. Wykonujemy analizy chłonności, koncepcje wstępne, wielobranżowe, projekty budowlane, wykonawcze, projekty przetargowe wraz z nadzorami na budowie. Posiadamy ponad dwunastoletnie doświadczenie w projektowaniu oraz nadzorowaniu przebiegu procesu inwestycyjnego. Doświadczenie zdobyliśmy przy projektach dużych, o powierzchni użytkowej do 30 tyś m2 jak i tych mniejszych, takich jak domy jednorodzinne. Współpracujemy z dużymi pracowniami branżowymi, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji dowolnego opracowania. Posiadamy mobilny zespół, którty w szybki sposób możemy rozbudowywać w zależności od potrzeb.

Michał Zgorzyński

absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej, dyplom w roku 2004, upawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń nr 69/07/DOIA, członek Izby Architektów od 2009 roku, DS-1323, w latach 2004-2013 w pracowni ARCH-E SP. Z O.O., od 2010 roku jako współudziałowiec, współautor projektów, sprawdzający
od roku 2014 stała współpraca z AP Szczepaniak Sp. z o.o. - sp. komandytowa, od połowy 2015 roku do września 2016 jako sprawdzajacy projekty, dyrektor Działu Realizacji
w roku 2014 założona własna działalność pod nazwą "autorska pracownia projektowa Michał Zgorzyński" w 2016 roku zmiana nazwy firmny na"greenGO Michał Zgorzyński"
tel.: 505 109 667, email: biuro@greengo.com.pl

Jolanta Zgorzyńska

absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej, dyplom w roku 2002, upawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń nr 07/05/DOIA, członek Izby Architektów od 2008 roku
w latach 2001-2006 w pracowni ARCH-E, 2006 IMPRESIO, 2006-2013 ARC2, 2013-2016 VERSUS, od roku 2016 w zespole greenGO
tel.: 605 035 610, email: jz@greengo.com.pl

Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski.

Jesteśmy zespołem, który zdobył doświadczenie przy bardzo szerokim zakresie projektowym, przy projektach dużych obiektów wielofunkcyjnych, przy małych obiektach mieszkalnych, projektach wnętrz, projektując zabudowę wielorodzinną, biurową, usługową czy produkcyjną. Współpracowaliśmy z wieloma pracowniami architektonicznymi, branżowymi czy nadzorującymi proces realizacji inwestycji przy realizacji takich obiektów jak budynek hotelowo-usługowo-apartamentowy przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu, zespół budynków mieszkalnych przy ul. Prądzyńskiego, Sikorskiego, Bajana, Zwycięskiej, Skarbowców, Braterskiej we Wrocławiu, wieloetapowej przebudowie obiektów produkcyjnych Volvo Polska przy ul. Mydlanej we Wrocławiu czy przy realizacji magazynu scenografi dla Opery Wrocławskiej. Wykonaliśmy również kilka projektów konkursowych takich jak centrum kongresowo-hotelowe Cuprum we Wrocławiu, rozbudowę GSW w Opolu, budynek mieszkalny dla Topacz "Marina III" czy Kościół na terenie osiedla Nowe Żerniki we Wrocławiu. Zrealizowaliśmy trzy restauracje Vapiano w Polsce, w tym dwie w Warszawie.
Nasza główna działanośc skupia się we Wrocławiu, jednak wykonaliśmy również kilka opracowań w Warszawie, Poznaniu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie, Opolu, Kudowie-Zdrój, Karpnikach oraz w najbiższej okolicy Wrocławia.
Coraz bardziej zwracamy się w naszej działaności w kierunku ekologii, nie chodzi nam przy tym jednak o sztuczne spełnianie wymagań koniecznych do uzyskania odpowiedniego certyfikatu dla obiektu, to jest również ważne, ale nie powinno być celem samym w sobie, chcemy patrzeć na budynki w bardziej naturalny, tradycyjny sposób, uwzględniając naturalne procesy zachądzące wokół nas, wykorzystując je.


projekty mieszkaniowe

Największą grupę funkcjonalną projektów wykonanych przez nas stanowią bydynki mieszkalne, projekty wykonane między innymi dla ATC Development, Rodis Development, Atal S.A., ArC2, SJM Development, Dom-Invest.

użyteczność publiczna

Wykonaliśmy również kilka projektów obiektów użyteczności publicznej oraz o zbliżonej funkcji, takich jak budynki biurowe, hotelowe, rozbudowa muzeum.

projekty wnętrz

Wykonaliśmy projekty 3 restauracji Vapiano w Polsce, projekt restauracji na górnej stacji Kolei Gondolowej w Świeradowie Zdroju, projekty wnetrz mieszkań, mieszkań na wynajem.